Hakkımızda

“ Eğitim ve öğretim ciddi bir iştir.
Eğitim ve öğretim; bizim işimiz…”
 
Eskişehir’de Ehliyet Alacak İnsanlara hizmet verirken kazanılan değerlerin, yatırıma dönüştürülerek, şehrin gelişmesine katkıda bulunulması, şehrimiz insanına bir borç olduğu bilinci, kurucumuzun yatırım felsefesi olmuştur.
 
Bu felsefe ışığında, 1998 Yılında kurucumuza ait kurs binamızda Özel Bir İlgi Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu açılarak hizmete sunulmuştur.
 
Eğitim-Öğretim’de dürüstlük, ciddiyet, kalite, başarı ve memnuniyet ilkelerini benimsemiş olan kurucumuz bu özellikleri ve birikimleriyle bir kurum kültürü oluşturarak, Özel Bir İlgi Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu’nun kısa sürede güvenilir, dinamik ve lider bir kurum olmasını sağlamıştır.
 
Kurumumuz 1998 – 2000 yılları arasında demirbaşlarını çağın getirdiği yeni teknolojilere uygun hale getirerek, hizmette kaliteyi ön plana çıkarmış ve lider kurum olma özelliğini devam ettirmiştir. Lider kurum olan Özel Bir İlgi Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu’nun değişimci, gelişimci ve yenilikçi yaklaşımları günümüze değin ödün verilmeden devam etmiştir.
 
Kurumumuz; Bu gününe kadar yaklaşık on bin kursiyerimize hizmet verdi. Kursiyerlerimize hizmet vermekten mutluluk, memnuniyet ve onur duyduk. Kurumlarımıza gösterdikleri teveccühleri ve güvenlerinden dolayı müşterilerimiz olan siz değerli dostlarımıza minnettarız.
 
Eskişehir’de Sürücü Kursu faaliyet alanında, Sürücü Eğitimlerinde, Tecrübenin Kalite ile buluşup, Başarı ile sonuçlandığı Güvenilir Adres olma kararlılığımızı sürdüreceğiz.
 
Kurum kültürümüz ve yatırım felsefemizden ödün vermeden dün ve bu gün olduğu gibi yarında hizmet vermeye devam edeceğiz. Sizlerle birlikte dün,bugün ve yarınlara……..
 
Hedefiniz Bilinçli Sürücü Olmak ise;
Tercihiniz
ÖZEL BİR İLGİ SÜRÜCÜ KURSU
Olmalı…
TOP